COFFEE ADDRESS SĪKDATŅU LIETOŠANAS POLITIKA
Apstiprināta 2018.gada 25.maijā

1.1. Sīkdatnes ir informācijas vienības, ko interneta vietne nosūta interneta pārlūkprogrammai. Pārlūkprogramma to ieraksta sīkdatņu failā, kas tiek saglabāts datora cietajā diskā. Sīkdatnes ļauj apmeklētājiem pārvietoties interneta vietnē un (attiecīgos gadījumos) ļauj interneta vietnes uzturētājam pielāgot tā izveidoto saturu vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabot lietotāju veikto darbību rezultātu. Ja sīkdatņu funkcija nav ieslēgta, mēs nevaram nodrošināt pareizu tīmekļa vietnes darbību un apmeklētāju veikto darbību atbilstību mūsu iecerei. Mūsu tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes nevāc personiska rakstura informāciju par lietotāju, un tās nevar izmantot datorlietotāja identificēšanai. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm, saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem, pārvalda trešās personas, piemēram, Google Analytics.

1.2. Šajā interneta vietnē izmantotās sīkdatnes tiek izmantotas šādi:
1.2.1. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai aizsargātu mūsu klientus un novērstu krāpnieciskas darbības. Ja sīkdatņu funkcija nav ieslēgta, datorlietotājs nevarēs tiešsaistē piekļūt šai interneta vietnei.
1.2.2. Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tiešsaistes pieteikuma veidlapās. Ja sīkdatņu funkcija nav ieslēgta, datorlietotājs nevarēs pietiekties un/vai izmantot mūsu pakalpojumus.
1.2.3. Sīkdatnes izmantojam arī tāpēc, lai uzzinātu, kā lietotāji nonāk mūsu interneta vietnē un izpētītu to pārvietošanās maršrutu pa to, — tas mums palīdz uzlabot Jums sniegto pakalpojumu kvalitāti. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics — populāru tīmekļa darbības analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google korporācija. Google Analytics izmanto sīkdatnes, palīdzot mums analizēt, kā apmeklētāji izmanto mūsu interneta vietni. Vairāk par šo sīkdatņu izmantošanu var uzzināt Google Privacy vietnē.
1.2.4. Izmantojam mērķa (reklāmas) sīkdatnes, lai apkopotu informāciju par lietotāja apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu lietotājam interesējošus mūsu vai sadarbības partneru pakalpojumus vai adresētu lietotāja izrādītajai interesei atbilstošus piedāvājumus. Parasti šīs sīkdatnes ar mūsu atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas, piemēram, Google AdWords. Mērķa sīkdatnes lietotāja galiekārtā tiek uzglabātas pastāvīgi.
1.2.5. Mēs izmantojam sīkdatnes interneta vietnes datu plūsmas uzraudzīšanai un vadībai.
1.2.6. Mēs izmantojam sīkdatnes arī tāpēc, lai noskaidrotu, cik labi darbojas mūsu interneta vietnē piedāvātās reklāmas kampaņas un stimuli. Tas mums palīdz uzlabot vietnes dizainu un uzbūvi, piedāvājumu un stimulu klāstu.

1.3. Interneta vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:
1.3.1. Sesijas sīkdatnes. Šīs ir pagaidu sīkdatnes, kas darbojas tikai laikā, kad datorlietotājs piekļūst interneta vietnei (vai, precīzāk, līdz brīdim, kad lietotājs iziet no interneta vietnes un aizver pārlūkprogrammu). Sesijas sīkdatnes palīdz mūsu interneta vietnei iegaumēt darbības, ko apmeklētājs ir veicis iepriekšējā lapā, līdz ar to novēršot nepieciešamību atkārtoti ievadīt informāciju.
1.3.2. Pastāvīgās sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes paliek apmeklētāja datorā pēc mūsu interneta vietnes apmeklēšanas. Šīs sīkdatnes palīdz mums identificēt Jūs kā unikālu apmeklētāju (saglabājot šo informāciju kā pēc nejaušības principa ģenerētu skaitli). Tas, cik ilgi sīkdatne saglabāsies lietotāja datorā, būs atkarīgs no sīkdatnes veida.

Sīkdatne

Funkcija

Veids

Saglabāšanas periods

_ga_YD66FQYBPY

Google Analytics izmanto sīkfailus, lai apkopotu datus par vietnes lietojumu — piemēram, apmeklētajām lapām, apmeklējumu ilgumu un lietotāju mijiedarbību ar vietni.

Analītiskā

14 mēneši

coffee_at_session

periods, kura laikā lietotājs mijiedarbojas ar vietni, ko atvieglo viņa ierīcē saglabātie sīkfaili, nodrošinot personalizētu pārlūkošanu un izsekošanu līdz pārlūkprogrammas aizvēršanai vai sesijas beigām

Obligātā

Sesijas laikā

_ga

Google Analytics sīkfails, ko izmanto, lai atšķirtu unikālos lietotājus, vācot informāciju par lietotāju mijiedarbības veidu ar vietni. To izmanto, lai aprēķinātu apmeklētāju, sesiju un kampaņu datus vietņu analīzes pārskatiem.

Analytics

14 mēneši

XSRF-TOKEN

Drošības marķieris, kas palīdz novērst nesankcionētas darbības vietnē, pārbaudot lietotāja pārlūkprogrammas veikto pieprasījumu likumību

Funkcionālā

Sesija

cart_cookie

Izmanto, lai saglabātu informāciju par precēm, kuras lietotājs ir pievienojis iepirkumu grozam e-komercijas vietnē. Tas palīdz uzturēt lietotāja iepirkšanās sesijas stāvokli, ļaujot viņam dažādu lapu pārlūkošanas laikā nezaudēt grozā esošās preces

Obligātā

1 mēnesis

 

1.4. Piekrišana sīkdatņu lietošanai. Pirms uzsākt lietot mūsu interneta vietni, mums jāsaņem Jūsu piekrišana sīkdatņu izmantošanai. Šim nolūkam mūsu interneta vietnē ir uznirstošs logs, kas informē Jūs par sīkdatņu izmantošanu un Jūs tiekat aicināts piekrist sīkdatņu izmantošanai. Ja Jūs turpināt izmantot interneta vietni, uzskatām, ka esat piekritis sīkdatņu izmantošanai.

1.5. Sīkdatņu kontrolēšana un izdzēšana. Mēs neizmantojam sīkdatnes personiskas informācijas savākšanai par lietotāju. Ja Jūs vēlaties pārvaldīt, ierobežot sīkdatņu darbību vai bloķēt tās mūsu interneta vietnē, apmeklējiet šo vietni: